Monitory interaktywne i informacyjne LG

10 grudnia 2020
monitory LG
artykuł sponsorowany

Monitory LG to urządzenia zaprojektowane z największą dbałością o jakość i funkcjonalność. Kupując profesjonalne monitory informacyjne LG czy też nową interaktywną serię TR3BF klient ma pewność, że jest w posiadaniu produktu z najwyższej półki, o jakości potwierdzonej przez miliony użytkowników na całym świecie.

Monitory interaktywne LG TR3BF

Seria monitorów interaktywnych TR3BF od LG to idealne narzędzia do pracy i edukacji. Duża liczba funkcjonalności jak Screen Share, Note czy Air Class wsparta systemem Android w wersji 8.0 sprawia, że praca z monitorem interaktywnym LG jest wydajna, przyjemna i bezproblemowa.

Monitory informacyjne LG UL3G

monitory LG

LG UL3G to zaawansowane wyświetlacze o rozdzielczości UHD, które umożliwiają pracę 16 h na dobę w dowolnej pozycji: pion lub poziom (za wyjątkiem przekątnej 86″, która może pracować tylko w pozycji poziomej). Seria ta posiada wbudowany najnowszy system operacyjny LG webOS 4.1, w którym zaimplementowany jest bardzo funkcjonalny system CMS (System Zarzadzania Treścią). Dzięki niemu użytkownik ma możliwość przygotowania odpowiedniego komunikatu/treści, zaprogramowania harmonogramu wyświetlania i odtworzenia treści na monitorze.

Mogą Cię również zainteresować: