Bezpłatny webinar: „Uważność (mindfulness) – czym jest i jakie korzyści niesie w codziennym życiu nauczyciela i rodzica”

WEBINAR

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze: “Uważność (mindfulness) – czym jest i jakie korzyści niesie w codziennym życiu nauczyciela i rodzica”.

Szczegóły wydarzenia:

  • 24 maja (środa) – godzina 17.00,
  • webinar jest darmowy,
  • na spotkanie obowiązują zapisy.

Poruszane tematy:

  •  Mindfulness, zwane też uważnością, to umiejętność świadomego skupienia uwagi na doświadczeniu bieżącej chwili z otwartością i bez oceniania. Jest to podejście, które pozwala zwiększyć świadomość swojego umysłu i ciała oraz nauczyć się radzenia sobie ze stresem i negatywnymi emocjami.
  • Dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą mindfulness, zdobądź praktyczną wiedzę, która pomoże Ci poprawić jakość życia i pracy.
  • Webinar jest bezpłatny, a po jego zakończeniu otrzymasz certyfikat potwierdzające udział w szkoleniu. Certyfikat będzie dostępny w panelu MWS.

Spotkanie poprowadzi Ewa Orłowska – członkini zespołu Mindfulness Association, współzałożycielka Fundacji EduMind Uważność w Edukacji, dyplomowana nauczycielka programów mindfulness i compassion. Praktykuje medytację od ponad 30 lat, jest certyfikowaną trenerką Nonviolent Communication – Porozumienia bez Przemocy. Jest także autorką i współautorką programów i materiałów edukacyjnych, w tym 8 lekcji Uważność – kurs dla nauczycieli, Uważność z klasą i Uważna komunikacja. Ewa Orłowska jest magistrem neofilologii na Uniwersytecie Warszawskim, pracowała także jako nauczyciel, dyrektor szkoły, konsultant w Ośrodku Rozwoju Edukacji.

Mogą Cię również zainteresować: