Zaproszenie do współpracy redakcyjnej

Nasze akcje 13 lipca 2022
wspolpraca_redakcyjna_portal_mws

W związku z rozwojem portalu edukacyjnego MWS serdecznie zapraszamy specjalistów z branży edukacyjnej do stałej lub okazjonalnej współpracy. Poszukujemy osób, które chcą podzielić się swoją wiedzą prowadząc webinary lub pisząc teksty o charakterze poradnikowym, badawczym, analitycznym lub omawiające istotne aspekty i problemy występujące w szkołach. Interesują nas także tematy praktyczne, poparte przykładami z pracy, propozycje rozwiązań, a także najnowsze trendy w edukacji.


Portal edukacyjny MWS tworzy grono profesjonalistów, które od 14 lat oferuje wiedzę płynącą z doświadczenia i wspiera nauczycieli w pracy. Rozumiemy wyzwania jakie się wiążą z wprowadzaniem do szkół nowoczesnych pomocy dydaktycznych, jak i te, które stoją przed nauczycielami przy wdrażaniu zmiany metodyki nauczania i odpowiedniego podejścia pedagogicznego. Od wielu lat szkolimy nauczycieli podczas ogólnopolskich i regionalnych konferencji oraz warsztatów. Prowadzimy szkolenia dla rad pedagogicznych i zespołów przedmiotowych w szkołach, a także webinaria z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań sprzętowych.

Zapraszamy do współpracy redakcyjnej (pisanie tekstów) oraz szkoleniowej (prowadzenie webinarów i szkoleń online) nauczycieli, edukatorów oraz specjalistów z różnych dziedzin. W szczególności chcemy się rozwijać w takich obszarach, jak:
• wykorzystanie nowych technologii, nowoczesnych narzędzi i aplikacji w edukacji
• programowanie, robotyka, druk 3D
• wsparcie psychologiczne i emocjonalne, mediacje.

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które znają realia polskiej szkoły, potrzeby kadry pedagogicznej i są chętne by dzielić się swoim doświadczeniem w wyżej wymienionych tematach jak i inicjować nowe obszary tematyczne naszych działań.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy: kontakt@mws.pl

Tymczasem życzymy udanego wypoczynku!

Mogą Cię również zainteresować: