500 zł dla nauczyciela – oferta specjalna!

Dofinansowania 10 listopada 2020
500 zł dla nauczyciela na sprzęt
artykuł sponsorowany

Rząd przeznaczy 300 mln zł na sprzęt, akcesoria komputerowe i oprogramowanie dla nauczycieli pracujących zdalnie.


Kto może otrzymać 500 zł?


Z dofinansowania mogą nauczyciele i dyrektorzy zatrudnieni w szkołach i placówkach publicznych i niepublicznych, którzy wykonywali lub wykonują pracę zdalną z uczniami.
Wsparcie nie przysługuje nauczycielom przedszkoli, oddziałów przedszkolnych czy innych form wychowania przedszkolnego.


Jak otrzymać środki na zakup?


Nauczyciel składa wniosek wraz z kopią lub oryginałem dowodu zakupu w szkole, w której jest zatrudniony. Uwzględnione zostaną rachunki i faktury za materiały i narzędzia zakupione przez nauczyciela od 1 września do 7 grudnia.
Wniosek należy złożyć najpóźniej 7 grudnia br. WZÓR WNIOSKU zostanie opublikowany przez MEN.

Dowiedz się co można kupić w ramach dofinansowania!

Rozporządzenie oraz wzory wniosków pojawią się niebawem na naszej stronie w sekcji DOTACJE.

Zachęcamy do skorzystania z oferty specjalnej na sprzęt objęty rządowym wsparciem! Sprzęt możesz zakupić u naszych Konsultantów Edukacyjnych.


Jeśli masz pytania dotyczące programu – zadzwoń: 728 430 633

OFERTA SPECJALNA:


Kamera internetowa AverMedia Live Streamer CAM 313 - PW313

Mała kamera podłączana przez USB do komputera. Można ją zamocować na ramie monitora, na statywie lub po prostu postawić w dowolnym miejscu, co pozwoli na swobodne ustawienie kadru w czasie zdalnej lekcji lub spotkania. Rozdzielczość Full HD gwarantuje bardzo dobry obraz, a wbudowany mikrofon pozwoli na większą swobodę w komunikacji – bez potrzeby pochylania się do laptopa. Kamera wyposażona jest w zasłonę obiektywu, co zapobiega przypadkowemu przekazaniu obrazu uczestnikom zajęć. Instalacja kamery nie wymaga sterowników – po podłączeniu jest gotowa do działania.

Sugerowana cena brutto: 389 zł


Qomo QWC-004

Kamera internetowa w standardzie rozdzielczości Full HD 1080p, gwarantuje płynny, pełen detali obraz. Dwa wbudowane mikrofony zapewniają naturalne i wyraźne brzmienie. Kamera posiada uchwyt do montażu na ramie monitora, dzięki czemu ustawienie idealnego kadru staje się bardzo proste.

Sugerowana cena brutto: 399 zł


Kamera internetowa USB plug and play, przechwytuje obraz w rozdzielczości Full HD 1080p.
Idealnie sprawdzi się podczas nauczania zdalnego i wideokonferencji. Kamera wyposażona jest w automatyczne ustawianie ostrości. Budowa zapewnia wygodny i precyzyjny montaż kamery na krawędzi monitora lub na statywie.

Sugerowana cena brutto: 399 zł

Mogą Cię również zainteresować: