Podsumowanie roku 2020 – portal edukacyjny MWS

InneNasze akcje 31 grudnia 2020
podsumowanie roku - portal edukacyjny MWS

Za nami wyjątkowy rok, pełen wyzwań i nieoczekiwanych zdarzeń.

Pragniemy serdecznie podziękować za obecność, wsparcie naszych działań i aktywny udział w webinarach.

W ciągu ostatnich miesięcy:

  • uruchomiliśmy portal edukacyjny MWS w nowej odsłonie, na którym znajdziecie aktualne informacje, artykuły, inspiracje, scenariusze zajęć, a dla zarejestrowanych uczestników w panelu MWS są dostępne materiały szkoleniowe z webinarów .
  • zorganizowaliśmy 27 szkoleń online z obszaru nowych technologii, nauczania zdalnego, wsparcia nauczycieli i uczniów.
  • w naszych szkoleniach wzięło udział ponad 7 tysięcy dyrektorów i nauczycieli
  • utworzyliśmy i prowadzimy grupę dla nauczycieli – sPokój Nauczycielski, do której należy już ponad 5600 osób! Bo sPokój Nauczycielski jest najważniejszy! ?

Dziękujemy!

podsumowanie roku 2020 - portal MWS-8

Dziękujemy za ciepłe informacje zwrotne dotyczące organizowanych przez nas szkoleń. Te wiadomości dodają nam skrzydeł i motywują do dalszych działań!


Anna Muszytowska

“Po pierwszym webinarium zostałam tu stałym bywalcem. Zawsze uczestniczyłam z ogromną przyjemnością. Bardzo ciekawi, profesjonalni prowadzący, angażujący słuchaczy. Wartością dodaną jest możliwość bezpłatnego udziału i udostępnianie materiałów.”

Felicyta Różańska

“Konkretny, zrozumiały i prosty przekaz treści szkoleniowych, które w 100% odpowiadają na obecne zapotrzebowanie kadry nauczycielskiej i inspirują do dalszej pracy i rozwijania umiejętności TIK.”

Katarzyna Grzyb

“Z ogromną przyjemnością polecam portal edukacyjny MWS, dzięki któremu wzięłam udział w wielu interesujących webinariach przygotowanych przez profesjonalnych prelegentów. Portal edukacyjny MWS oferuje szeroki zakres tematyczny szkoleń, w odniesieniu do aktualnych problemów współczesnego świata z mnóstwem pomysłów, inspiracji, wskazówek, czy też porad. Czas spotkań online nigdy nie jest czasem straconym!”

Ela Cieszkowska-Szymańska

“Bardzo szybko zareagowaliście na potrzeby nauczycieli na wiosnę. Seria szkoleń pozwoliła oswoić się w trudnej rzeczywistości online. Do tej pory więcej jej było w teorii, Wy pokazywaliście jej możliwości praktycznie. Dzięki za to!
Pokazaliście kierunki, które można obrać w obecnych realiach, żeby z nauki, pracy i szkoleń online wyciągnąć jak najwięcej dobrego!”

Alicja Tracichleb-Salik

“Państwa szkolenia były i są dla mnie inspiracją. Od wiosny tego roku jesteście w ścisłej czołówce moich edukatorów. Bardzo cenię Wasze e-szkolenia: kompetentnych i sympatycznych prowadzących, ciekawą i zgodną z zapotrzebowaniem tematykę, brak poczucia straconego czasu, podekscytowanie i przysłowiowy “kop” do działania. Po każdym e-spotkaniu z Wami jestem bogatsza o wiedzę i umiejętności. Dzięki nim jestem wsparciem dla moich, umęczonych nauką zdalną, wychowanek, a także inspiracją dla koleżanek i kolegów – wychowawców w internacie, bursie szkolnej. Po jednym z Waszych szkoleń stworzyłam animację. Moje nastoletnie wychowanki były nią zachwycone. Dziękuję!”
“Zespole MWS – dziękuję za Wasz profesjonalizm. Za to, że nie tylko zapraszacie mnie na swoje wydarzenia, ale też kilka razy przypominacie o nich. Odnoszę wrażenie, że doskonale znacie nas nauczycieli – chętnych do samorozwoju i zapominalskich z nadmiaru pracy. Zespole MWS – chwała Wam za to, że nie zrywacie z nami kontaktu po szkoleniu. Za to, że dbacie o to, abyśmy mieli dostęp do prezentacji, nagrań… Dzięki temu Wasze e-szkolenia są bardzo efektywne. I w końcu dziękuję Wam za zaświadczenia, które lubią nasi przełożeni. Dzięki temu czas spędzony z Wami mogę wpisać w “samochwałkę”. Do zobaczenia 13 stycznia 2021. O właśnie! Kocham Was za to, że powtarzanie szkolenia.”

Joanna Pląska

“Jestem pod dużym wrażeniem webinarów i szkoleń organizowanych przez MWS i serdecznie za nie dziękuję. Spotkania prowadzone są przez kompetentnych szkoleniowców, którzy potrafią przekazywać wiedzę i umiejętności. Szkolenia są zupełnie darmowe, a jednocześnie na bardzo wysokim poziomie. Uważam, że doskonale wpisują się w moje aktualne potrzeby i potrzeby innych nauczycieli! Wasza praca to kopalnia inspiracji, pomysłów i nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych dla nauczycieli.”

ZSA-T Ropczyce Europe CodeWeek

“Jako społeczność szkolna poszerzyliśmy dzięki Państwu swoje horyzonty. Byliście, jesteście i mamy nadzieję, że jeszcze bardzo długo będziecie nas, zwykłych belfrów – inspirować, a ponadto wspierać. Byliście z nami zawsze, a zwłaszcza podczas pandemii i trudności z nią związanych. Czerpiemy od portalu edukacyjnego MWS pełnymi garściami wiedzę, cierpliwość, zrozumienie i szacunek. Dziękujmy z całego serca i – być może trochę samolubnie – prosimy o więcej, więcej i więcej!”

Katarzyna Pleśniarska

“P- czyli profesjonalnie
O- oryginalnie
R- radośnie
T- twórczo
A- alternatywa dla szkoleń
L – liderzy branży
E- edukatorzy
D – doskonalący potrzebujących
U – udostępniający materiały
K – kreatywnie
A – ambitnie podchodzący do tematu
C- chwytliwe webinary
Y- yyyy długo by pisać
J- jedyni tacy na rynku szkoleń
N- niesztampowi
Y- yhy
czyli MWS – Mistrzowie Wszystkich Szkoleń! Tak właśnie Was widzę i pozdrawiam serdecznie.”

Ela Kołodziejczyk

“Kawał dobrej roboty!! Maksimum wiedzy i treści w optimum czasu – zwięźle i na temat, rzeczowo i bogato merytorycznie. Bez pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Do tego miła, przyjazna, swobodna atmosfera. Dziękuję za przekazaną wiedzę, podzielenie się swoim doświadczeniem. Ja tu już zostaję!”

Joanna Sobaczyńska

“M-erytorycznie
W-ebinarowo
S-olidnie
Te określenia w mojej opinii charakteryzują portal. Jestem Waszą stałą i wierną słuchaczką. Zawsze w punkt trafiacie z zagadnieniem i jego realizacją, a to bardzo istotna cecha, zwłaszcza w czasach covid, gdy „na rynku” jest mnóstwo szkoleń. Dokładnie przedstawiacie temat podczas webinarium – krok po kroku – szczegółowo. Kompetentni i cierpliwi wykładowcy odpowiadają na pytania słuchaczy. A do tego certyfikat, który zawsze wystawiacie, a jak wiadomo – jest on istotny podczas kompletowania „teczki”. Ogromny plus za możliwość bezpłatnego udziału!”

Dorota Kosowska-Drąg

“MWS to Mega Wypasione Szkolenia. Webinaria prowadzone przez ludzi z pasją i doświadczeniem. Dla mnie MWS to Mądrość, Wiedza i Satysfakcja. Polecam z całego serca!”

Katarzyna Winiarska

“Brałam udział w wielu szkoleniach z różnym skutkiem. Natomiast szkolenia MWS są bardzo sprawnie przygotowane, prowadzący w przystępny sposób dzielą się wiedzą, którą staram się wprowadzać do użytku. Warto było poświęcić czas na udział w tych szkoleniach. Bardzo dziękuję, chętnie skorzystam z innych ciekawych propozycji.”

Mamy nadzieję, że rok 2021 przyniesie wszystkim dużo zdrowia i zdrowia! 😉 pozytywne momenty, wytrwałość. Bądźcie z nami!

Bardzo liczymy na Wasze dalsze zaangażowanie. Zapraszamy do współpracy! Dzięki Wam, wiemy, że nasze dzieci są w dobrych rękach

Mogą Cię również zainteresować: