Konkurs z okazji Dnia Nauczyciela!

Nasze akcje 28 września 2020
Konkurs z okazji Dnia Nauczyciela!

Zapraszamy do udziału w konkursie ogłoszonym na naszym fanpage na Facebooku!

Opisz pod postem konkursowym jedną z zabawnych historii, która spotkała Ciebie w klasie i wygraj torbę z inspirującym cytatem z okazji Dnia Nauczyciela!

Zapraszamy również do dołączenia do grupy sPokój Nauczycielski, w której 14 października ogłosimy kolejny konkurs ?

Zasady konkursu w skrócie:

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi pod postem konkursowym opublikowanym w dniu 28 września 2020 r.: Opisz pod postem konkursowym jedną z zabawnych historii, która spotkała Ciebie w klasie.

Forma odpowiedzi może być dowolna, np. tekst, grafika, zdjęcie, film, rysunek.

Odpowiedź może dotyczyć dowolnej sytuacji – podczas prowadzonych zajęć, podczas wycieczki szkolnej czy tez podczas przerwy lekcyjnej.

Uczestnik może skomentować post konkursowy wielokrotnie.

Konkurs trwa od dnia ogłoszenia do 08.10.2020 do godz. 24.00

Do Konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

Komisja Konkursowa wyłoni najciekawsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi oraz opublikuje je na swoim fanpage w formie postów.

Organizator opublikuje wyniki konkursu pod postem konkursowym w komentarzu oraz w oddzielnym poście na tablicy do 2 dni od zakończenia Konkursu.

Zgłoszenia Konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obelżywych, nieobyczajnych, dyskryminujących, obrażających uczucia religijne lub w inny sposób sprzecznych z prawem lub zasadami współżycia społecznego ani zawierać zastrzeżonych nazw lub znaków. Zgłoszenia Konkursowe nie mogą naruszać praw, w tym w szczególności praw autorskich, oraz dóbr osobistych osób trzecich.

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.

Mogą Cię również zainteresować: