XV Kongres Zarządzania Oświatą

Nasze akcjePrawo oświatowe 5 października 2020
Kongres Zarządzania Oświatą

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty jest największą w Polsce i krajach „nowej” Unii Europejskiej organizacją zrzeszającą dyrektorów szkół i placówek oświatowych, wizytatorów oraz urzędników samorządowych i kuratoryjnych. Zrzesza ok. 5000 członków rzeczywistych, ma 9000 korespondentów oraz 32 000 czytelników mediów elektronicznych.

XV Kongres Zarządzania Oświatą, który miał odbyć się w dniach 4/5-7 października w Zakopanem ostatecznie odbywa się w formie bezpłatnych wykładów online. Jest to spowodowane wprowadzeniem od 3 października 2020 w powiecie tatrzańskim czerwonej strefy epidemicznej.

Miło jest nam poinformować, że nasz portal jest Partnerem Technologicznym wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych wykładach, które dostępne są na kanale YouTube OSSKO oraz m.in. na naszym fanpage na Facebooku.

Poniżej przedstawiamy program wydarzenia

Poniedziałek (plan dnia)

12:00 – SĄD SĄDEM, A… DOBRE PRAKTYKI PO NASZEJ STRONIE. Warsztat, Magdalena Budna – sądowy kurator zawodowy.

14:00 – 16.30 CO TAK NAPRAWDĘ ZDARZYŁO SIĘ W CZASIE EDUKACJI ZDALNEJ PODCZAS ZAMKNIĘCIA SZKÓŁ? Wykład. Prof. UAM dr hab. Jacek Pyżalski.

Wtorek (plan dnia)

10:30 – NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA, KSZTAŁTOWANIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH I PRIORYTETY MEN – BUŁKA Z MASŁEM CZY TWARDY ORZECH DO ZGRYZIENIA? Alicja Kapcia (OSKKO), wieloletni dyrektor szkoły.

12:30 – AWANS ZAWODOWY NAUCZYCIELI. Marcin Konrad Jaroszewski, OSKKO, dyrektor XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Warszawie.

14:30 – 16.00 RÓWIEŚNICZA INTERWENCJA KRYZYSOWA. Jak przygotować młodzież do bezpiecznego pomagania swoim rówieśnikom? Tomasz Bilicki, Fundacja Innopolis.

Mogą Cię również zainteresować: