Akcesoria biurowe

Jak wybrać tablice suchościeralną – wzornictwo

Określenie miejsca, w którym tablica zostanie umieszczona, pomoże w podjęciu decyzji odnośnie jej kolorystyki i stylu. Na przykład, tablica przeznaczona do użytkowania w magazynie będzie znacznie różniła się od tablicy zakupionej z myślą umiejscowienia w nowoczesnej sali konferencyjnej lub w klasie. 

Na przestrzeni ostatnich lat wzornictwo tablic bardzo się rozwinęło. W naszej ofercie znajduje się wiele niezwykle eleganckich tablic, które nawiązują stylem do nowoczesnego wystroju biur oraz małych i dużych sal konferencyjnych. 

Tablice bezramkowe 

Stylowe, bezramkowe tablice szklane stanowią idealny wybór dla osób, które poszukują najbardziej eleganckiego rozwiązania, pasującego do nowoczesnego wystroju biur. Bezramkowa konstrukcja sprawia, że ​​tablica wygląda jakby unosiła się w powietrzu, podkreślając poczucie przestrzeni. 

Tablice suchościeralne z ramkami 

Dla osób poszukujących tablic o nowoczesnym wyglądzie, ale z inną niż szklaną powierzchnią, rekomendujemy tablice Nobo z ultracienkimi ramkami, o szerokości 6 mm (smuklejsze od wielu ramek w płaskich telewizorach). Minimalistyczne wzornictwo przekłada się nie tylko na elegancki styl, ale także przyczynia się do maksymalnego wykorzystania przestrzeni do pisania.