Akcesoria biurowe

Jak wybrać tablicę suchościeralną – rozmiar

Po dokonaniu wyboru rodzaju powierzchni tablicy należy podjąć decyzję w kwestii optymalnego formatu. 

Wiemy jak trudno jest wyobrazić sobie rozmiar tablicy i jest to powszechny problem osób podejmujących decyzję. Ten artykuł pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. 

Panoramiczne tablice suchościeralne 

Panoramiczne tablice suchościeralne Nobo cieszą się największym uznaniem wśród naszych partnerów z kilku powodów. Klienci mogą porównać format tablic ze swoimi telewizorami z płaskim ekranem, co daje im znakomite wyobrażenie w kwestii rozmiaru. Wymiary panoramiczne ułatwiają korzystanie z całej dostępnej powierzchni, a ponadto pasują do większości urządzeń naściennych, instalowanych w nowoczesnych salach konferencyjnych, szkołach i biurach. 

Duże tablice suchościeralne 

Tablice w dużych i bardzo dużych formatach wymagają obszernych otwartych przestrzeni. 

Największa tablica w ofercie Nobo posiada rozmiar 2,4 m x 1,2 m i jest najczęściej wykorzystywana do zadań wymagających podziału na zespoły. 

Wiele biur wykorzystuje duże tablice do tworzenia i rozwijania nowych pomysłów i rozwiązań dla swojej działalności. 

Małe tabliczki suchościeralne 

Małe tabliczki suchościeralne, dostępne w rozmiarze 30 cm x 30 cm, służą najczęściej jako podręczne notesy do robienia notatek, zapisywania telefonów, list rzeczy do zrobienia lub jako przypominajki. 

Mogą znaleźć również zastosowanie w edukacji – do zapisywania przez dzieci odpowiedzi na zadane pytania czy do przygotowywania planu pracy. 

Mobilne tablice suchościeralne 

Przenośne tablice suchościeralne są idealnym rozwiązaniem dla elastycznie dopasowywanych przestrzeni biurowych, pomieszczeń wielofunkcyjnych i sal konferencyjnych. 

Tablice mobilne posiadają zintegrowane kółka wyposażone w blokady, które ułatwiają manewrowanie i przetaczanie z miejsca na miejsce. 

Flipcharty 

Tablice umieszczone na zintegrowanych statywach cieszą się niesłabnącą popularnością. Idealnie sprawdzają się w czasie lekcji, szkoleń i warsztatów, służą do błyskawicznego zapisywania rodzących się w trakcie spotkań idei i koncepcji, które łatwiej jest potem przedyskutować. 

Tablice na statywach są łatwe do przenoszenia i przechowywania, dlatego często wykorzystywane są jako tymczasowe rozwiązanie do informowania o agendzie, kierunku czy rozplanowaniu miejsc.